Jak wybrać odpowiedniego robota koszącego?

Robot koszący Husqvarna Automower® jest bardzo łatwy w utrzymaniu i obsłudze oraz zapewnia więcej wolnego czasu dzięki samodzielnej pielęgnacji trawnika. 

Robot koszący Husqvarna Automower® zapewnia skoszony trawnik 24/7, przycinając go po trochu. Ścinki są na tyle małe, że można je wykorzystać w trawniku jako naturalny nawóz, więc nie ma potrzeby ręcznego zbierania.

Nie trzeba uzupełniać paliwa ani martwić się o przewody elektryczne — Twoja kosiarka automatyczna samodzielnie trafia do stacji ładującej i pozostaje tam, dopóki akumulator nie zostanie wystarczająco naładowany i będzie gotowy do następnej sesji koszenia.

Przygotowując się do zakupu musimy wsiąść pod uwagę:

  • Powierzchnię trawnika
  • Jego położenie - np. czy są nachylenia
  • Architekturę ogrodu

Jeśli nie jesteś pewien, który z modeli byłby dla Ciebie najbardziej optymalny, zrób zdjęcie ogrodu, zmierz powierzchnię trawnika i wyślij nam dane przez formularz kontaktowy:

 FORMULARZ

Zgłoś montaż robota koszącego.

Wybrałeś model robota koszącego Husqvarna Automower®, kolej na montaż. Przygotuj:

  • zdjęcie swojego trawnika
  • opis Twojego ogrodu uwzględniający architekturę, strefy, wymiary

Prześlij poprzez formularz:

 FORMULARZ

Jak dbać o robota koszącego?

Co powinieneś robić Ty?

Wymagana jest bardzo niewielka konserwacja. Ale od czasu do czasu, w zależności od wielkości trawnika, powinieneś poświęcić kilka minut na oczyszczanie trawy z kół i podwozia. Regularna wymiana ostrzy kosiarki jest niezbędna do utrzymania doskonałych wyników koszenia.

Jeśli chodzi o przegląd przed sezonem, zimowanie możesz oczywiście zgłosić się do nas:

 KONTAKT

Śledź nas na Facebooku